Výhodná investičná príležitosť pre podnikateľov!

Predaj

414,900 

O ponuke

Ponúkame na predaj celý objekt ideálny na investíciu.

Tento úžasný objekt sa nachádza na pozemku o rozlohe 741 m2 a pozostáva z troch samostatných bytov. Na pozemku sú už nasadené malé ovocné stromčeky a okrasné kríky, pripravený priestor pre bazén a nachádza sa tu aj technická miestnosť so studňou. Pred objektom je priestor pre parkovanie 6 áut.


Lokalita:
Objekt je strategicky umiestnený na mieste v zastavanom území v okolí rodinných domov a v blízkej dostupnosti kompletnej občianskej vybavenosti. (obchody, zdravotné stredisko, škôlka, vlaková stanica, pizzéria, 2x supermarkety, čerpacia stanica)


Dispozícia:
– Byt č. 1 :
Vstupná chodba, špajza, chodbový priestor a oddelená toaleta. Obývací priestor spojený s kuchyňou a výstupom na terasu, spálňa so samostatnou kúpleľňou, šatníkom po oboch stranách postele a výstupom na terasu.

– Byt č. 2 :
Vonkajšími schodmi sa dostaneme na druhé poschodie, kde sa nachádza vstupná chodba, práčovňa a šatník, chodbový priestor, oddelená toaleta a kúpeľňa. Pokračujeme obývacím priestorom spojeným s kuchyňou a krásnym francúzkym oknom a samostatnou oddelenou spálňou.

– Byt č. 3 :
Veľká vstupná chodba, špajza, krásne točité schodisko na druhé poschodie a oddelená toaleta. Obývací priestor spojený s kuchyňou a výstupom na terasu, hlavná spálňa so samostatnou kúpeľňou, výstupom na terasu a šatníkom po oboch stranách postele. Na druhom poschodí sa nachádza kúpeľňa a samostatná toaleta, šatník, sklad a 2 veľkorysé izby.


Technické vybavenie :
– Byt č. 1 sa nachádza v stave HOLODOM a je nutné ho dokončiť do stavu štandard. Úžitková plocha je cca 65 m2 + terasa.

– Byt č. 2 je čiastočne dokončený do stavu ŠTANDARD. Stačí dokončiť kúpelňu (sanitu), kuchyňu (linku) a dorobiť malé dokončovacie práce a viete ho začať ihneď používať. Úžitková plocha cca 65 m2.

– Byt č. 3 je kompletne dokončený do stavu ŠTANDARD s okamžitou možnosťou nasťahovať sa a bývať. Úžitková plocha je cca 130 m2. Tento byt ponúka možnosť rozdeliť ho, čím by vznikli 2 samostatné byty v stave ŠTANDARD. Úžitkové plochy by boli 2x 65 m2.


Potenciál:
V tomto objekte ponúkame hneď niekoľko možností. Z prenájmu bytov máte príležitosť získať časť príjmu a zvýšiť tak Vašu finančnú stabilitu. Alebo si splníte sen o bývaní a druhá časť objektu Vám bude zarábať.


Tak isto tento objekt ponúka flexibilitu :
byty sú samostatné, čo znamená, že môžete prispôsobiť stratégiu prenájmu podľa vašich potrieb.


Objekt je napojený na obecnú vodu, elektrinu, má vlastnú žumpu o veľkosti 12 m3 a studňu. Dohoda na cene možná.

Nezmeškajte túto investičnú príležitosť! Kontaktujte nás a získajte viac informácií o tomto lukratívnom objekte v Hviezdoslavove!

Dineva Real Estate
0948437798
dineva@dineva-realestate.sk

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku, kt. budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Kvalitný právny servis Vám poskytneme bez ďalších poplatkov.
Informácie o nehnuteľnosti
 • Štát: Slovensko
 • Kraj: Trnavský kraj
 • Okres: Dunajská Streda
 • Obec: Hviezdoslavov
 • Stav: Novostavba
 • Energetický certifikát: A
 • Plocha pozemku: 740 m²
 • Úžitková plocha: 260 m²
 • Zastavaná plocha: 144 m²
 • Konštrukcia: Tehlová
 • Vodovod: Na pozemku
 • Elektrina: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Zaujala vás táto nehnuteľnosť?

NAPÍŠTE NÁM. NÁŠ TÍM JE VÁM K DISPOZÍCIÍ.

Mohlo by sa vám páčiť

79,900 

Bratislava-Ružinov

150m²

-i.

DOHODNITE SI STRETNUTIE

Vložte dopyt alebo ponuku

Hľadáte konkrétny typ nehnuteľnosti ale nemáme ho v ponuke alebo naopak nám chcete ponúknuť svoju nehnuteľnosť? Vyplňte formulár nižšie a my sa vám ozveme.

Vložte dopyt alebo ponuku

Hľadáte konkrétny typ nehnuteľnosti ale nemáme ho v ponuke alebo naopak nám chcete ponúknuť svoju nehnuteľnosť? Vyplňte formulár nižšie a my sa vám ozveme.